Nanjing Stone Power Co., Ltd

Moc napędzaj świat

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Nanjing Stone Power CO.,LTD

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Nanjing Stone Power CO.,LTD Certyfikaty
Chiny Nanjing Stone Power CO.,LTD Certyfikaty
Cieszymy się, że Twoje towary są o 500kva. jakość jest dobra, nasz klient to satysfakcjonuje, to była naprawdę dobra współpraca!

—— Pattawit

Jesteśmy z Hiszpanii, odwiedzamy tę facotorię i kupiliśmy od nich 2 agregaty, korzystaliśmy przez kilka miesięcy, jakość jest dobra, miła współpraca!

—— Rodrigo Calabrano

Nanjing Stone Power CO.,LTD

1 2 3
Nanjing Stone Power CO.,LTD Nanjing Stone Power CO.,LTD Nanjing Stone Power CO.,LTD
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : MOC KAMIENI
Coroczne wyprzedaże : 2000000-10000000
Rok założenia : 2017
pc Export : 90% - 100%
Stone Power należy do Yinpeng Group, jednego z największych przemysłowych / morskich agregatów prądotwórczych i dostawców silników okrętowych w Chinach, z siedzibą w Nanjing w Chinach, która jest kwitnącym obszarem światowej produkcji, jednej z największych baz wytwórczych generatorów diesla z siedzibą w Chinach, o powierzchni 35 000㎡ i warsztatem montażowym 10 000㎡. StonePower specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wielocylindrowych i wieloseryjnych przemysłowych agregatów prądotwórczych z silnikiem wysokoprężnym, zespołów pomp wodnych i odpowiednich urządzeń do różnych zastosowań, takich jak system telekomunikacyjny, centrum danych, górnictwo, energia elektryczna, sprzęt portowy, firmy inżynieryjne, systemy finansowe, hotele, koleje, lotniska, budynki komercyjne, szpitale, fabryki itp.

StonePower przyjmuje renomowane na całym świecie i w kraju silniki i alternatory o wysokiej renomie, w tym Cummins, Perkins Deutz, Mitsubishi, Lovol, YTO, Ricardo, do naszych przemysłowych agregatów prądotwórczych z silnikiem wysokoprężnym o zakresie mocy od 20 kW do 1500 kW i różnego rodzaju konstrukcjach. Dzięki przekonującej jakości i obsłudze, StonePowerhas zyskał dobrą reputację wśród klientów z linii agregatów prądotwórczych, nasze produkty są eksportowane do ponad 30 krajów, w tym Europy, obu Ameryk, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji i innych regionów.

Dokładamy wszelkich starań, aby to miejsce pracy było bezpieczne i wydajne. jesteśmy dumni z naszego zespołu zarządzającego i pracowników, którzy mają najlepszą jakość i głębokie doświadczenie w branży. Stone Power poświęca się budowaniu dobrych relacji z klientami poprzez ścisłą współpracę i uczciwość. Stale współpracuje z doskonałymi międzynarodowymi i krajowymi przedsiębiorstwami, aby wykorzystywać najlepsze zasoby, aby doprowadzić Stone Power do kultywowania międzynarodowej marki.

Szczegóły kontaktu
Nanjing Stone Power CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Henry Shawn

Tel: 86-13761066312

Faks: 86-21-61816213

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas