Nanjing Stone Power Co., Ltd

Moc napędzaj świat

Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Nanjing Stone Power CO.,LTD

Orzecznictwo
Cieszymy się, że Twoje towary są o 500kva. jakość jest dobra, nasz klient to satysfakcjonuje, to była naprawdę dobra współpraca!

—— Pattawit

Jesteśmy z Hiszpanii, odwiedzamy tę facotorię i kupiliśmy od nich 2 agregaty, korzystaliśmy przez kilka miesięcy, jakość jest dobra, miła współpraca!

—— Rodrigo Calabrano

Im Online Czat teraz

Nanjing Stone Power CO.,LTD

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : MOC KAMIENI
Coroczne wyprzedaże : 2000000-10000000
Rok założenia : 2017
pc Export : 90% - 100%
Stone Power należy do Yinpeng Group, jednego z największych przemysłowych / morskich agregatów prądotwórczych i dostawców silników okrętowych w Chinach, z siedzibą w Nanjing w Chinach, która jest kwitnącym obszarem światowej produkcji, jednej z największych baz wytwórczych generatorów diesla z siedzibą w Chinach, o powierzchni 35 000㎡ i warsztatem montażowym 10 000㎡. StonePower specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wielocylindrowych i wieloseryjnych przemysłowych agregatów prądotwórczych z silnikiem wysokoprężnym, zespołów pomp wodnych i odpowiednich urządzeń do różnych zastosowań, takich jak system telekomunikacyjny, centrum danych, górnictwo, energia elektryczna, sprzęt portowy, firmy inżynieryjne, systemy finansowe, hotele, koleje, lotniska, budynki komercyjne, szpitale, fabryki itp.

StonePower przyjmuje renomowane na całym świecie i w kraju silniki i alternatory o wysokiej renomie, w tym Cummins, Perkins Deutz, Mitsubishi, Lovol, YTO, Ricardo, do naszych przemysłowych agregatów prądotwórczych z silnikiem wysokoprężnym o zakresie mocy od 20 kW do 1500 kW i różnego rodzaju konstrukcjach. Dzięki przekonującej jakości i obsłudze, StonePowerhas zyskał dobrą reputację wśród klientów z linii agregatów prądotwórczych, nasze produkty są eksportowane do ponad 30 krajów, w tym Europy, obu Ameryk, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji i innych regionów.

Dokładamy wszelkich starań, aby to miejsce pracy było bezpieczne i wydajne. jesteśmy dumni z naszego zespołu zarządzającego i pracowników, którzy mają najlepszą jakość i głębokie doświadczenie w branży. Stone Power poświęca się budowaniu dobrych relacji z klientami poprzez ścisłą współpracę i uczciwość. Stale współpracuje z doskonałymi międzynarodowymi i krajowymi przedsiębiorstwami, aby wykorzystywać najlepsze zasoby, aby doprowadzić Stone Power do kultywowania międzynarodowej marki.

Stonepower Generators Co, Ltd jest producentem, który skupia się na zestawach generatorów (na miejscu, domu, komercyjnym, wymiennym) i powiązanych produktach. Od 8KVA-2475KVA (6,4KW-1980KW), generacja marki Stonepower napędzana jest przez światowej sławy silniki Cummins (20kw-1240kw), Perkins (7kw-200kw), Deutz (24kw-1600kw), Misubishi (540kw-1800kw) oraz Lovol (23KW-461KW). Silniki Diesla sprzężone z alternatorami Newage Stamford, alternatorami Marathon, alternatorami alternatorowymi Mecca i generatorem prądu zmiennego Topower, Kategorie agregatów prądotwórczych obejmują 50 Hz, 60 Hz, 1 fazę, 3 fazy, typy otwarte, dźwiękoszczelne i zdejmowane.
★ Gwarancja spełnienia wymagań klientów w ciągu 24 godzin i rozwiązania problemów klientów w najkrótszym czasie.
★ W oparciu o wewnętrzną sieć usług, zasoby usług od partnerów globalnych mogą być udostępniane, aby zapewnić międzynarodową obsługę gwarancyjną.
★ Ustanowiony system zarządzania częściami zamiennymi i automatycznym magazynowaniem w celu zaspokojenia popytu klientów na części zamienne.
★ Usługi zdalnego monitorowania, diagnostyki i konserwacji.
★ Zgodnie z wymaganiami klienta, jesteśmy w stanie stworzyć centrum usług na stronie projektu, aby świadczyć usługi przez całą dobę.

Nasze certyfikaty

FAQ

P: Jaki jest twój okres gwarancji?

Odp .: To 1 rok lub 1000 godzin pracy, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Ale w oparciu o jakiś specjalny projekt możemy przedłużyć okres gwarancji.

P: Czy twój generator ma globalną gwarancję?

Odp .: Tak, wszystkie nasze produkty, takie jak Cummins, Perkins, generator prądu Misubishi, korzystają z globalnej usługi gwarancyjnej. A alternatory, których używamy, takie jak Leroysomer, Stamford, maraton, cieszą się również globalnym serwisem gwarancyjnym, więc nie musisz się martwić o serwis posprzedażowy.

P: Czy akceptujesz OEM?

Odp .: Tak, możemy zaakceptować OEM.

P: Jaki jest termin płatności?

Odp .: Możemy zaakceptować T / T z 30% z góry, 70% równowagi względem kopii B / L lub L / C na widoku.

P: Jaki jest twój czas dostawy?

Nasz normalny czas dostawy wynosi od 2 do 5 tygodni. Ale jeśli twoje zamówienie to jakiś specjalny silnik i alternator, czas dostawy będzie dłuższy.

Jeśli masz jakieś pytanie, prosimy o kontakt z nami:

Adres e-mail: info@stonegenset.com

Skype: henryshawn

Whatsapp: 0086 13761066312

Mamy profesjonalny zespół, który zapewni Ci dobrą obsługę ...

Nasz zespół:

Szczegóły kontaktu
GENERATORS STONEPOWER, LTD

Osoba kontaktowa: Pan Henry Shawn

Tel: 86-13761066312

Adres e-mail: info@stonegenset.com

Skype: henryshawn

Whatsapp: 0086 13761066312

Szczegóły kontaktu
Nanjing Stone Power CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Henry Shawn

Tel: 86-21-61816212

Faks: 86-21-61816213

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas Message not be empty!